Alarmy do biura sklepu i domu

"Z naszymi alarmami mieszkasz bezpiecznie." Zadzwoń, zapytaj o rabat. Online: 5 osób.

alarmy DSC schematy połaczeń alarmy Satel Integra alarmy Satel Versa alarmy Satel Micra
Zobacz oferte produktów DSC Kliknij! alarmy DSC.
Zobacz schematy połączeń central DSC i Satel Kliknij! Schematy połączeń.
Zobacz oferte central Satel Kliknij! centrale Integra.
Zobacz oferte central Satel Kliknij! centrale Versa.
Zobacz oferte central Satel Kliknij! centrala Micra.

Wszystkim, którzy kupią u nas zestaw alarmowy oferujemy wsparcie techniczne.
Nasi technicy są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy sklepu.


Nasza oferta

alarmy Satel
alarmy DSC
monitoring wideo

Podstawowe kategorie

Alarmy Satel. Centrale alarmowe Integra, Versa,
CA-10, CA-5, czujki, sygnalizatory, powiadomienia gsm. Centrale alarmowe firmy Satel, szczególnie te do większych obiektów charakteryzują się dużymi możliwościami rozbudowy i konfiguracji. Flagowym produktem tej firmy jest centrala alarmowe Integra 128 WRL. Cała oferta znajduje się w naszym sklepie Alarmy w dziale centrale Satel »

Alarmy DSC. Centrale alarmowe DSC 1616,
DSC 1404, DSC 1832, DSC 1864, DSC 4020, to urządzenia produkcji kanadyjskiej. Centrale alarmowe koncernu DSC znane są na całym świecie z niezawodności. Charakteryzuje je duża stabilność pracy i wysoka jakość wykonania. Nowe centrale DSC to HS2016, HS2032 i HS2064. Cała oferta DSC znajduje się w sklepie Alarmy w dziale centrale DSC ».

Monitoring. Kamery, rejestratory wideo i audio
do monitoringu sklepów, biur i posesji prywatnych. Rejestratory mają możliwość podglądu obrazu z kamer prez komputer PC, tablet, smartfon z każdego miejsca na świecie. W tej kategorii produktów mamy urzadzenia kilku firm. Z bardziej znanych to VTvision, MWPower, Dahua i wiele innych. Pełna oferta znajduje się w sklepie Alarmy na tej stronie »

Regulamin serwisu SMS schematy.


§1

Organizatorem serwisu jest Alarm Serwis S.C. z siedzibą w Redzie, przy ul. Łąkowej 3. NIP: 5881762390 Regon: 191470387 Spółka jest wpisana do rejestru CEIDG prowadzonego przez Ministra Gospodarki. Adres do korespondencji jest taki sam jak adres siedziby.
Dane rejestrowe wspólników:
Dariusz Witkowicz Alarm Serwis z siedzibą w Redzie (84-240), ul. Łąkowa 3, NIP: 5860167073, REGON: 190296272, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.
Maciej Ligenza Alarm Serwis z siedzibą w Rumii (84-230), ul. Poznańska 12 lok. 36, NIP: 5860218706, REGON: 190828912, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

§2

Obsługę techniczną związaną z SMS Premium, sprawuje firma Avantis S.A. z siedzibą w Warszawie 00-103, przy ul. Królewskiej 16. Adres do korespondencji jest taki sam jak adres siedziby.

§3

Serwis polega na udostępnieniu kodu jednorazowego, który umożliwia dostęp do schematów połączeń central satel lub central dsc. Użytkownik po wysłaniu SMSa o treści KOD.ALARMY1 (schematy połączeń central dsc) lub KOD.ALARMY2 (schematy połączeń central Satel) na numer 7936 otrzymuje SMSa z kodem, który jest waży cztery godziny. Czas jest liczony od pierwszego logowania w serwisie. Prawa autorskie do schematów posiada firma Alarm Serwis S.C. Kopiowanie i rozpowszechnianie schematów jest zabronione.

§4

Koszt wysłania SMS wynosi: - 9,00 zł netto (11,07 zł brutto).
Usługa dostępna jest dla sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat oraz wszystkich sieci wirtualnych MVNO (np. GaduAir, mBank mobile, Aster).

§5

Tylko poprawnie wysłany SMS z dokładnie wpisaną komendą i numerem Premium, uprawnia do uzyskania kodu jednorazowego. W przypadku błędnie wpisanego SMSa, Użytkownik otrzyma komunikat o błędnie wysłanej komendzie. Zgodnie z zasadami opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Organizator informuje, iż nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu, w przypadku jeśli Użytkownik wysłał błędną treść SMSa.

§6

W celu ograniczenia nadużyć telekomunikacyjnych (fraudów) w serwisie wprowadzono ograniczenia w ilości wysyłanych SMSów z jednego numeru MSISDN w ciągu jednej doby. Ograniczenie pozwala w ciągu jednej doby na wysłanie na dany numer, SMS-ów o wartości nie przekraczającej 100 zł netto. SMSy wysłane ponad tą kwotę uznawane będą jako tzw. fraudy, i nie będą uznawane.

§7

Użytkownikowi przysługuje prawo złożenia reklamacji związanej z funkcjonowaniem Serwisu, bądź nieotrzymania SMSa z kodem, mimo wysłania prawidłowej treści SMS, w terminie 14 dni od dnia wystąpienia zdarzenia będącego przyczyną reklamacji poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@alarmserwis.pl .W razie pytań infolinia dostępna jest pod numerem telefonu: 586783113

§8

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wiadomości przesłane przez Uczestnika w formie SMS nie dostarczone lub opóźnione z przyczyn leżących po stronie Operatora sieci komórkowej.

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem 14 dni na odstąpienie od umowy i przyjmuję do wiadomości brak możliwości odstąpienia od umowy, gdy usługa zostanie w pełni wykonana.Początek