Alarmy Monitoring

Zamów montaż alarmu lub kamer

Instalujemy tylko markowe produkty

Zamów usługę Oferta

Kamery BCS

Kamery, które instalujemy i polecamy naszym klientom.

Kamery kopułkowe

kamera kopułkowa BCS

Kamery kopułkowe BCS

Kamery kopułkowe w rozdzielczości od 2 Mpx do 8 Mpx w wersji HDCVIHD-CVI+HD-TVI+AHD+ANALOG lub sieciowe IP. Obiektyw 2,8mm lub regulowany 2,8 do 12 mm w zależności od modelu kamery. Zasilanie 12VDC. Kolor biały lub grafit. Specyfikacja kamer w cenniku BCS Line.

Do sklepu Zamów usługę

Kamery tubowe

kamera tubowa BCS

Kamery tubowe BCS

Kamery tubowe w rozdzielczości od 2 Mpx do 8 Mpx w wersji HDCVIHD-CVI+HD-TVI+AHD+ANALOG lub sieciowe IP. Obiektyw 2,8mm lub regulowany 2,8 do 12 mm w zależności od modelu kamery. Zasilanie 12VDC. Kolor biały lub grafit. Specyfikacja kamer w cenniku BCS Line.

Do sklepu Zamów usługę

Kamery obrotowe

kamera obrotowa BCS

Kamery obrotowe BCS

Szybkoobrotowe kamery HDCVI lub IP z promiennikiem IR do 250m. Zoom optyczny w zależności od wersji x40 cyfrowy x16. Rozdzielczość 2 Mpx do 4 Mpx. Dzień/Noc (ICR), WDR (120dB), Auto focus, HLC, BLC, Do 24 stref prywatności, maksymalna prędkość obrotu 300°/s. Zasilanie 24V. Specyfikacja kamer w cenniku BCS Line.

Do sklepu Zamów usługę

Rejestratory

rejestrator BCS

Rejestratory BCS

Rejestratory 4, 8, 16, 32 kanałowe wielosystemowe HDCVI/AHD/Analog/TVI/IP lub sieciowe IP. Predkości nagrywania w zależnoci od wersji 12-25 kl/s. Po podłączeniu do Internetu mozliwość podgladu obrazu z kamer z każdego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej BCS Line. Specyfikacja rejestratorów w cenniku BCS Line.

Do sklepu Zamów usłgę